Навчання та канікули за кордоном від Alekom Education

05.01.2022

Освіта за кордоном останнім часом користується все більшою популярністю. Тисячі молодих людей з України щороку вирушають здобувати освіту до Європи чи Америки. І в цьому є сенс: навчання за кордоном дозволяє вдосконалити навички володіння іноземними мовами, отримати диплом, який високо котируватиметься в інших країнах, і відкрити для себе нові кар'єрні можливості.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина здобула освіту в одному з престижних європейських чи американських вищих навчальних закладів, до цього варто підготуватися заздалегідь. Допомогти цьому можуть спеціальні освітні програми для дітей шкільного віку, побудовані у вигляді захоплюючої пригоди на канікулах.

Під час поїздки тривалістю від одного до чотирьох тижнів діти відвідують заняття у престижній приватній школі чи відомому університеті, занурюються у природне мовне середовище та спілкуються з однолітками з інших країн, знайомляться з новою культурою та пам'ятками. Паралельно з вивченням іноземних мов діти займаються танцями та малюванням, вивчають мистецтво та займаються спортом. Теоретичні та практичні заняття проводяться повністю іноземною мовою.

Навчання та канікули за кордоном від Alekom Education

Такі канікули подарують вашій дитині неоціненний досвід спілкування з носіями мови та допоможуть закласти базис, на якому в майбутньому можна буде будувати кар'єру та досягати високих життєвих цілей.

У цій статті ми розповімо, де ваша дитина може провести закордонні канікули з користю та скільки це коштує.

На нашому порталі зараз доступні понад 30 освітніх програм від нашого партнера — компанії Alekom Education. Компанія Alekom Education вже майже два десятиліття надає послуги у сфері освіти за кордоном. З Alekom Education ваша дитина може з користю провести канікули в таких країнах, як Великобританія, Канада, США, Нідерланди, Бельгія, Кіпр та Мальта.

Великобританія

Компанія Alekom Education пропонує освітні програми у Великій Британії тривалістю від 1 до 4 тижнів для дітей віком від 8 до 18 років. Є два варіанти поїздок: канікули в Лондоні (у програмі заняття з англійської мови та захоплюючі екскурсії британською столицею) або навчання в приватній школі чи університеті (такі поїздки також передбачають насичену культурну програму). Серед доступних навчальних закладів — класичні англійські школи-пансіони (в Брістолі, Йорку, Редінгу, Хоршемі, Бенендені, Петерсфілді та інших містах), а також університети в Лондоні, Оксфорді, Единбурзі, Істборні, Честері та Сайренсестері.

Навчання та канікули за кордоном від Alekom Education

Такі канікули дозволять вашій дитині отримати досвід традиційної британської освіти, ближче познайомитися з культурою та історією Великої Британії та відвідати масу найцікавіших пам'яток Туманного Альбіону.

Вартість путівки становить від 1 799 євро.

Усі програми Alekom Education у Великій Британії.

Канада

Якщо ваша дитина планує навчання в Канаді, вибирайте подорож до Торонто або Ванкуверу від Alekom Education. Доступні програми тривалістю 2-3 тижні для дітей віком від 10 до 18 років.

Поїздка в Торонто дозволить вашій дитині підтягнути англійську, відчути себе студентом одного з найтитулованіших вишів світу — університету Торонто, відвідати багато цікавих місць у найбільшому місті Канади та побувати на Ніагарському водоспаді.

Канікули у Ванкувері передбачають заняття в одному з найвідоміших навчальних закладів Канади – університеті Британської Колумбії, а також пішохідну екскурсію Ванкувером та відвідування парку розваг та атракціонів.

Вартість путівок до Канади становить від 4 542 доларів.

Нідерланди та Бельгія

Якщо ваша дитина планує навчатися в Нідерландах або Бельгії, вибирайте тур 13 провідними університетами цих двох країн від Alekom Education. У цій поїздці діти ознайомляться з умовами вступу та навчальними програмами кожного університету, а також з інфраструктурою вищих навчальних закладів. Групу супроводжуватиме консультант компанії, який надалі супроводжуватиме весь процес подання документів до обраного університету.

Ця програма доступна для дітей віком від 14 до 18 років, тривалість поїздки — 8 днів. Вартість путівки становить 1 890 євро.

США

Програма літніх канікул в Америці від Alekom передбачає відвідування Пітцер-коледжу у Клермонті, штат Каліфорнія. Клермонт — коледж-таун, розташований в окрузі Лос-Анджелес. Місто відоме тим, що тут розташовані 7 вищих навчальних закладів, що входять до консорціуму, відомого серед місцевого населення як 7C. До цих навчальних закладів входить і приватний гуманітарний коледж Пітцер. Пітцер відомий своєю культурою соціальної справедливості, нонконформістським студентським складом та експериментальним педагогічним підходом.

Навчання та канікули за кордоном від Alekom Education

Поїздка до Клермонту допоможе вашій дитині вдосконалити навички володіння англійською мовою, дозволить познайомитися з американською культурою та традиціями, а також подарує незабутні враження від візиту до Лос-Анджелеса та Лас-Вегаса.

Програма доступна для дітей віком від 10 до 19 років, тривалість подорожі — 2 тижні. Вартість путівки — 5 779 доларів.

Кіпр

Підтягнути англійську можна і під час канікул на сонячному Кіпрі. Alekom пропонує зануритися в атмосферу навчання разом із кіпрськими школярами у приватній міжнародній школі Зініон (Xenion) у мальовничому містечку Паралімні. Діти відвідують ті ж уроки, що й місцеві школярі, викладання ведеться повністю англійською мовою. У вільний час передбачені захоплюючі екскурсії визначними пам'ятками Кіпру.

Програма доступна для дітей віком від 10 до 17 років. Тривалість поїздки — 8 днів. Вартість путівки — 1 480 євро.

Німеччина

Якщо ваша дитина вчить німецьку мову, їй будуть цікаві літні канікули в Німеччині. Alekom пропонує групову поїздку до мальовничого міста-курорта Лінденберг, розташованого біля підніжжя Альп. Під час поїздки діти зможуть підтягнути німецьку мову та поспілкуватися з однолітками у невимушеній обстановці. Культурна програма передбачає екскурсії в Мюнхен, Штутгарт, Ліндау, Аугсбург та в замок Нойшванштайн.

Програма доступна для дітей віком від 13 до 17 років. Тривалість поїздки — 2 тижні. Вартість путівки — 2 293 євро.

У всіх програмах Alekom у вартість путівки входить авіапереліт з Києва, проживання в комфортних умовах, 3-разове харчування, навчальні заняття та екскурсійна програма.

Якщо вас цікавлять табори за кордоном від інших організаторів, ви можете ознайомитися з ними в розділі Дитячі табори за кордоном.

Освіта за кордоном — це інвестиції у майбутнє вашої дитини.

Вивчайте! Вибирайте! Замовляйте!

У статті використані фото таборів: Навчання в University of Brighton Істборн від Alekom, Групова поїздка: Навчання в University of Greenwich Англія від Alekom, Christ's Hospital Англія від Alekom Весна 2022, Літні канікули в Америці від Alekom.

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 05:03:46