Чи відкриють дитячі оздоровчі табори у серпні?

20.07.2020

Всі ми знаємо про те, що дитячим оздоровчим таборам заборонено працювати до 31 липня, про це раніше заявляв головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Нещодавно інформаційний ресурс interfax-Україна опублікував у себе новину про те, що відновлення дитячих оздоровчих таборів планується з 31 липня.

Батьки, якщо Ви ще плануєте оздоровити дітей цього літа, пропонуємо ознайомитися зі свіжими новинами. Оскільки новина стосується дитячих оздоровчих таборів Херсонської області, ми підготували для Вас цікаві пропозиції на літні канікули 2020 по даному регіону.

На своїй сторінці в Facebook голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв повідомив про те, що отримав відповідь від головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка. У своїй відповіді головний санлікар України заявляє, що діяльність дитячих оздоровчих таборів Херсонській області планується з 31 липня.

Голова Херсонської ОДА висловив готовність приймати дітей на оздоровлення. Також Гусєв заявив, що очікує відповідне рішення Уряду вже на наступному тижні.

Зараз на порталі представлено понад 10 пропозицій по Херсонській області, серед яких також можна вибрати й сімейний відпочинок. Ціна на сімейний відпочинок стартує від 250грн на добу з людини, а тільки дитячий від 8 722 грн за 14 днів.

 

 

Будемо тримати Вас в курсі актуальних новин у сфері дитячого відпочинку та туризму, підписуйтесь на наші соціальні мережі Instagram, FB і Telegram.

Матеріал підготовлений за інформацією інтернет-видання interfax-Україна.

Читайте також: "Ура! Болгарія відкрила кордони для України"


Читайте також

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Комментарии

Сторінка сформована 21:46:17