Ура! Болгарія відкрила кордони для України

16.07.2020

Ще на початку зими сотні батьків забронювали путівки в дитячі табори Болгарії на літо 2020. Навесні стався спалах коронавірусної інфекції COVID-19, у зв'язку з чим настав карантин і кордони практично всіх країн закрили.

Вже більше 3-х місяців батьки щодня цікавляться, коли ж відкриють Болгарію і чи варто розраховувати на відпочинок в цій країні влітку 2020. Поступово деякі країни почали відкривати свої кордони для громадян України, але Болгарії в їх числі не було. І, нарешті, 15 липня 2020 року Міністерство охорони здоров'я Болгарії видає наказ, де вказує перелік осіб, які можуть відвідувати країну.

Болгарія, як і раніше забороняє в'їзд туристів з різних країн, але ця заборона не поширюється на:

  • громадян Болгарії;
  • громадян країн Європейського союзу (Великобританія і Північна Ірландія, Україна, а також країни Шенгенського союзу, Японія, Австралія, Таїланд та інші);
  • медичних фахівців і медичних наукових співробітників;
  • офіційних посадових осіб;
  • та інші категорії.

Більш детально з даним документом можна ознайомитися за посиланням.

Відпочинок в Болгарії — це завжди хороший вибір! Великі готелі, розвинена інфраструктура, комфортні умови розміщення, комплексне харчування і сучасна анімація не залишать байдужими жодну дитину. Якщо Ви ще не встигли забронювати путівку в табір, радимо терміново це зробити, адже місць може вже не залишитися.

Зараз на порталі понад 40 пропозицій по Болгарії. Ціни починаються від 218 євро/людина за путівку для організованих груп і від 245 євро/людина для індивідуальних замовників.

Вибирайте табір в Болгарії на порталі childcamp.com.ua!

А якщо Ви переживаєте і не хочете відпускати дитину за кордон, пропонуємо перелік актуальних таборів України. Попереду складний навчальний рік, подаруйте дитині заслужений і довгоочікуваний відпочинок!

 

 

Будемо тримати Вас в курсі актуальних новин в сфері дитячого відпочинку та туризму, підписуйтесь на наші соціальні мережі Instagram, FB і Telegram.

Матеріал підготовлений за інформацією Міністерства охорони здоров'я Болгарії.

Читайте також: "Чому одні табори працюють, а інші ні? | Знайомство з DEC Camp"

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 22:41:11