Чому одні табори працюють, а інші ні? | Знайомство з DEC Camp

30.06.2020

Всім відомо, що до 31 липня 2020 дитячим оздоровчим таборам працювати заборонено. Але ми, як портал таборів продовжуємо публікувати у наших соціальних мережах пропозиції цілодобових таборів. Батьки стали частіше ставити питання: "Чи працюють все ж таки табори, чи ні?". Керівник міжнародних англомовних таборів DEC Camp — Ірина Зарецька-Котруце, нещодавно давала інтерв'ю в прямому ефірі телеканалу "Прямий". Інтерв'ю вийшло дуже пізнавальним, тому в даній статті ми зможемо відповісти на Ваше запитання та познайомити з таборами DEC:

  1. Чому одні табори працюють, а інші ні?
  2. Нові стандарти літніх таборів і безпека в таборах DEC.
  3. Знайомство з таборами DEC.

Подробиці в інтерв'ю каналу "Прямий":

 

Питання є, тепер час отримувати відповіді!

Чому одні табори працюють, а інші ні?

Ірина розповідає, що дитячі табори можна поділити на 2 види:

  1. дитячі оздоровчі табори, які працюють відповідно до закону про дитячий відпочинок та оздоровлення. У таких таборів повинна бути матеріально-технічна база; табір має знаходитися в державному реєстрі дитячих таборів, а також може брати участь в тендерних пропозиціях;
  2. також існує понад 1 400 інших таборів на порталі childcamp.com.ua (проєктні табори, виїзні туристичні поїздки, готелі, які приймають дітей і включають якусь активну програму і т.д.), тому посилаючись на рішення №36, яке дозволяє роботу базам відпочинку — виїзні дитячі поїздки туристичного формату вписуються в ці стандарти.

Нові стандарти літніх таборів та безпека в таборах DEC

Як же забезпечити безпеку, коли відповідно до розпорядження №45 КМДА дозволяються групи не більше 10 осіб? На це питання Ірина також дала розгорнуту відповідь.

Виїзні туристичні поїздки — це зазвичай приватні табори або проєктні, в яких одночасно може знаходитися орієнтовно від 30 до 100 дітей. Вони орендують бази відпочинку або готелі, де можна формувати міні-групи орієнтовно на 10-12 дітей і годувати за столом до 4 осіб, що є безпечним і відповідає нормам.

Також Ірина поділилася інформацією про те, як їхні табори можуть гарантувати безпеку.

Табори DEC ввели у себе додаткове анкетування для батьків дитини на предмет спілкування з хворими на COVID-19. Також температурні скринінги, тестування співробітників. У таборі є експрес тести на виявлення коронавірусної хвороби. Обов'язково присутній педіатр і медсестра, які ведуть записи температурних скринінгів і спостерігають за здоров'ям дітей і персоналу. При виявленні найменших симптомів дитина відразу ж ізолюється і проводиться обстеження.

Звичайно в анкеті можна написати будь-що, тому, коли батьки заповнюють анкету в табір дуже важливо донести, яку відповідальність вони несуть за здоров'я своєї дитини та інших. У таборах DEC міні-групи орієнтовно на 10-12 дітей. Діти розміщуються в номерах по 2-3 людини. Є доктор і медсестра. Регулярно проводяться всі необхідні санітарно-гігієнічні заходи. Можна зробити висновок, що табір — це справжня санітарна зона.

DEC Camp працює вже 12 років і відсоток повернення дітей дорівнює 75%. Батьки нам довіряють. "Ми ж не хочемо зробити поїздку на одну зміну і закритися. Ми хочемо стати партнерами для батьків" - каже Ірина.

Знайомство з таборами DEC?

DEC camp - єдиний англомовний табір України, який є членом Американської Асоціації таборів і членом Світової табірної спільноти. Діти грають, спілкуються між собою і з вожатими головною мовою табору — англійською. Вони пишуть листи в NASA, за обідом обговорюють афоризми Стіва Джобса, а на ніч слухають "Алісу" в оригіналі та буквально закохуються в англійську мову.

На літні канікули 2020 організатори підготували дві програми в Карпатах і одну в Київській області.

Карпати: DEC camp - Англомовний табір в Карпатах і DEC - unilab: Інтенсивна лабораторія підготовки до вступу в закордонні ВНЗ.

Київська область: DEC Camp - Republica під Києвом.

Ще один формат, якому дозволено працювати — це денні табори. Більш детально в нашій статті.

Будемо тримати Вас в курсі актуальних новин у сфері дитячого відпочинку та туризму, підписуйтесь на наші соціальні мережі InstagramFB та Telegram.

 

Читайте також: Безпечний відпочинок в дитячому таборі під час коронавірусу | Що пропонують табори?

 

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 23:30:32
;