Зимовий табір під Києвом. Що обрати на зимові канікули 2019-2020

17.12.2019

Зимові зміни в дитячих таборах відрізняються особливою атмосферою: веселі ігри, святкові зустрічі і чарівні емоції. На канікулах школярі можуть відпочити від уроків, але водночас удосконалити знання англійської мови, підтягнути навички гри в теніс, навчитися кататися на конях і дати волю творчим поривам. Одним з популярних напрямків дитячого відпочинку на зиму традиційно є Київська область. Пропонуємо вашій увазі тематичну добірку дитячих зимових таборів під Києвом.

Англійська - це завжди актуально

Вивченням англійської - одне з найбільш популярних напрямків програми дитячого табору.

Проведені в таборах заняття з англійської мови істотно відрізняються від шкільних. Тут діти отримують нову інформацію в ігровій формі, вчаться застосовувати знання в реальних умовах, використовувати їх при роботі з комп'ютерними програмами, веденні власного блогу, профорієнтації. Ще більше ефективності від вивчення мови можна досягти завдяки періодичній зміні активностей. Так програма більшості таборів побудована на одночасному залученні в спортивні заходи, творчі майстерні, танцювальні вечори.

Наведемо кілька прикладів. У британському таборі STUDY.UA навчання англійській проходить по тематиці медіа напрямків і art-проектів. Крім того, діти беруть участь в активній спортивній програмі:

  • регбі;
  • плавання;
  • Футбол;
  • танці;
  • єдиноборства і багато іншого.

DEC camp - англомовний табір України, який входить в Американську асоціацію таборів. Його організатори пропонують дітям спілкування з носіями мови, розвиток навичок 21-го століття, розкриття потенціалу і талантів. Уроки англійської проводяться за технологіями CLIL, які передбачають інтегроване вивчення іноземної в ході пізнання інших дисциплін.

Зимовий Questy Camp в корені міняє звичний погляд на структуру дитячого табору. У ньому немає команд і вожатих в класичному розумінні цих термінів. Щодня дітей чекають нові квести, за виконання яких призначена винагорода. По прибуттю на місце діти проходять тест на знання англійської мови і розподіляються на групи для комфортного вивчення нової інформації в ігровій формі.

Кожен зимовий табір Київської області з вивченням англійської пропонує щось цікаве і певною мірою інноваційне - відповідний варіант зможуть знайти навіть найбільш вимогливі батьки. Провести три новорічних дні в святковій атмосфері вийде по 1 500 грн, а вартість повної програми стартує з 7 700 грн (за 7 днів).

Кіно і відео напрямок в дитячих таборах

Під Києвом розташувалося кілька таборів, які можуть зацікавити юних відеоблогерів, режисерів і операторів. Яскравим представником цього напряму є табір MU Camp (Майстерня Успіху) в Северинівці (Київська область), де діти об'єднаються в команду, проявляють свої таланти і здібності - іншими словами зроблять все, щоб втілити мрію в реальність. Разом з вожатими «MU camp», діти знімуть свій фільм: придумають задум, напишуть сценарій, розіграють і запишуть сцени, проведуть монтаж відзнятого матеріалу.

Втомилися постійно бачити свою дитину перед монітором комп'ютера і не знаєте, як зацікавити його іншими заняттями? Зверніть увагу на дитячий табір Young Winners. Зимова програма «No money - no honey» спрямована на розвиток усвідомленого ставлення до грошей. Юні учасники дізнаються про професії майбутнього, реальні стартапи, які можна реалізувати ще в школі, правильний вибір напрямків для витрачання коштів.

У Young Winners не обійдеться і без театральної студії, адже при правильному підході кінобізнес може принести колосальний дохід! Дітям проведуть заняття з акторської та ораторської майстерності, розкажуть нюанси режисури і написання сценаріїв. Окремо будуть поставлені танцювальні флешмоби, міні-сценки та мюзикли.

Ціни в кіно і відео таборах для дітей під Києвом знаходяться в межах 9 300 - 13 500 грн (за 7 днів).

Танці і розваги

Свята створені для того, щоб розслабитися і відволіктися від напружених навчальних буднів. Різдвяні канікули - відмінний привід для танців та інших веселих заходів.

Авторська програма табору Crazy Dance Camp пропонує дітлахам поринути в інтелектуальні ігри, захоплюючі снігові битви, конкурси та турніри. З 5 по 11 січня діти візьмуть участь в щоденних танцювальних тренуваннях, шоу талантів, тренінгах, танцювальних майстер-класах, спортивних змаганнях та інших, не менш цікавих активностях.

Тематична зміна «Різдвяні історії» табору Freshcamp дозволить дітям самостійно написати, опрацювати, ретельно підготувати і поставити виступ в концерт-холі «Зелений театр». Учасники навчаться «триматися» на сцені і працювати з мікрофоном, подолають страх знаходження на публіці і зможуть відчути себе справжньою зіркою. Також їх чекає JUST DANCE Турнір, квест, сніговий Баттл, гра «Мафія» і антикінотеатр «FREШ-Ш-Ш!».

Ціни на танцювальні табори в Київській області знаходяться в межах 7 700 - 12 500 грн (за 7 днів).

Теніс в дитячому таборі

Весело і з користю для спортивних навичок можна провести новорічні канікули в таборі СтартТенніс. Організатори приготували для дітей WOW-програму:

  • тенісні тренування;
  • святкові розваги;
  • прогулянки по засніженому лісі;
  • творчі заняття.

У табір приймаються діти з будь-яким рівнем гри, включаючи початковий. Організовані Олексієм Степанюком тренування крім занять тенісом, включають загальнофізичну підготовку, плавання в басейні, ігри в зимовому лісі, творчі заняття.

Розділ тенісних таборів на порталі childcamp.com.ua також вміщує пропозицію табору Speak Up, в якому фізичні тренування (теніс + басейн) суміщені з вивченням англійської мови. Територією проведення виступає Міжнародна тенісна академія.

Ціни починаються з 8 800 грн (за 5 днів).

Кінні табори

Якщо ваша дитина любить коней і мріє провести з ними більше часу - кінні табори під Києвом, краще місце для цього. School Horse Club SP проводиться в с. Горбовичі вже 9-ий рік поспіль. Табір дарує теплу сімейну атмосферу і незабутні моменти верхової їзди. На зміну приймається лише 18 дітей, тому варіант буде оптимальним навіть для кемперів-початківців.

Серед доступних пропозицій також виділяється табір Dergachov, організований на базі однойменного кінно-спортивного клубу. На зимових канікулах дітей чекають кінні тренування, активне дозвілля, арт-майстерні.

Ціни на кінні табори починаються від 7 145 грн (за 5 днів).

У поточному огляді ми розглянули найпопулярніші напрямки дитячих таборів в Київській області на зимові канікули 2019-2020. Всього на порталі є 25 актуальних програм на будь-який смак і бюджет. Вибирайте цікаві і корисні канікули своїй дитині вже зараз.

Також не нашому порталі є стаття "Зимові денні табори Києва на канікули 2019-2020". Такий варіант відвідування табору дозволить зайняти дитину на період робочого дня батьків, і водночас проводити вечори в сімейному колі.

У статті були використані фотографії дитячих таборів: Англомовний Інноваційний Табір DEC camp, MU Camp, Crazy Dance Camp, СтартТенніс, дитячий кінний табір DERGACHOV, Young Winners.

 

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 00:39:51
;