Денні табори Києва на зимові канікули 2019-2020 | Огляд популярних напрямків

18.12.2019

Наближаються новорічні канікули і один з варіантів зайняти свою дитину в час, що звільнився - замовити путівку в зимовий денний табір Києва. Варіант хороший тим, що не потрібно накладати на себе зайвий клопіт щодо далекої поїздки дитини - вона буде постійно перебувати поблизу, а ввечері повертатися додому. Ще одна перевага денного табору, це доступна ціна. На порталі childcamp.com.ua представлені програми за різними напрямками: англійська, IT, блогерство, навички успішного життя, музика і танці. Зупинимося докладніше на кожному з зазначених пунктів.

Денні табори з англійським напрямком

Ваша дитина трохи відстає від однолітків за рівнем володіння іноземною мовою або навпаки, хоче стати найкращою у класі? Денний табір з вивченням англійської мови допоможе вирішити обидва запитання.

Ціни починаються від 2 000 грн за 5 днів.

Якщо хочеться знайти табір максимально близько від дому, рекомендуємо звернути увагу на Green Country - у табору безліч локацій, які розташовані поблизу основних станцій метро Києва. Програму Green Country можна розділити на два напрямки:

  • «Розмовний light: Кіно-Різдво» (11-16 років). Передбачаються тільки навчальні заняття, що проводяться з 14.30 до 18.00. Програма забезпечить дітям 120 хвилин розмовної практики з носіями мови, дозволить запам'ятати 50 одиниць нової лексики, подивитися короткі новорічні фільми і, звичайно, знайти нових друзів.
  • «Врятувати Різдво» (6-11 років). Діти можуть перебувати першу половину дня (з 9.30 до 13.30) або весь день у таборі. Тут діти будуть залучені до боротьби з моторошним комп'ютерним вірусом «Blob», який загрожує знищити всі згадки про Різдво на просторах інтернету. Крім цього, вони отримають 2 000 хвилин розмовної практики, відвідають 2 екскурсії і 3 майстер-класи.

Серед інших англомовних денних таборів в Києві на зиму 2020 можна виділити:

  • Bambook Academy Kids Camp з 10 мовними уроками;
  • British Camp STUDY.UA з 3 популярними медіа напрямками і паралельними спортивними тренуваннями;
  • Dec Camp, де діє розмовний клуб з носіями мови, майстер-класи з творчості і акторської майстерності, впроваджуються елементи альтернативної освіти.

Всього на порталі понад 25 таборів в м. Київ з англомовним ухилом, тому проблем з вибором відповідного варіанту не виникне.

Навички успішного життя

У сучасному світі важливо не тільки мати професійні навички, але також вміти правильно себе презентувати і спілкуватися з іншими людьми, контролювати поведінку і отримувати хорошу мотивацію. Подібні навички прийнято називати Soft skills. З їх допомогою дитина розвине уважність, побудує конструктивні цілі, стане впевненіше у своїх можливостях.

Яскравим представником Київських дитячих денних таборів з програмою розвитку навичок успішного життя є Lessons Camp і Smart-табір. Вони пропонують єдину програму, тому вибір ґрунтується тільки на територіальному розташуванні. Відвідавши табір, дитина отримає практичні заняття з тьютором-психологом, а також пройде тест на профорієнтацію. На окрему увагу заслуговують тренування на концентрацію, підвищення рівня точності та стійкості уваги.

У таборі Winter Fusion School проводяться тренінги для школярів з успішної самопрезентації, лідерства, емоційного інтелекту, швидкочитанню, ораторської майстерності.

Ціни починаються з 1 470 грн за 3 дні навчання.

Денний табір для підлітків в Києві

На території міста присутні табори, які окремо орієнтують свою програму на дітей старшого віку. Так в таборі TEEN CAMP підлітки відчують себе в ролі фінансиста, хіміка-агронома, PR-фахівця, HR, адвоката, тележурналіста, IT-фахівця, логіста, художника-ілюстратора, медика. Юнаки та дівчата 11-17 років дізнаються багато цікавого про світ бізнесу і професій, розкриють власний потенціал, будуть застосовувати англійську мову в професійному спілкуванні.

Зимові канікули в Start Now! забезпечать знайомство з однодумцями, відкриття сплячих і прихованих здібностей. Розрахована на 6 днів програма включає створення гри, підготовку медіа-проекту, розвиток креативності, вивчення ключових питань щодо реалізації бізнес-ідеї.

Ціни: від 2 700 грн за 5 днів.

Денні IT-табори в Києві

Програмування стало неймовірно популярним на ринку професій і попит на фахівців буде тільки збільшуватися. Тому, якщо ваша дитина захоплюється роботою з комп'ютером, саме час надати їй додаткові заняття в одному з профільних IT-таборів Києва.

У денному таборі @GoMother (з 9.00 до 14.00) проводиться захоплююча програма цифрового майбутнього. Організатори пропонують індивідуальний підхід до кожної дитини, а також доступні заняття з програмування на мовах HTML / CSS / JS і цифрової графіки в програмі Photoshop.

Повний день в таборі Main Camp наповнений не тільки вивченням програмування, а й творчими і фізичними активностями. В ході занять діти створять власну гру, запрограмують робота, оформлять комікс, поліпшать навички розмовної англійської та звичайно ж, повеселяться на запальній вечірці.

Ціни на IT-табори взимку 2019-2020 стартують з 1 000 грн за 5 днів перебування.

Блогерство і Ютуб

Ведення блогу або відео-каналу на YouTube може стати захопленням на все життя і навіть основним засобом заробітку, так чому б не підтримати інтерес дитини до подібних занять? У профільному таборі вона отримає професійні навички, опанує техніку постановки мови, вивчить тонкощі процесу, основи монтажу, композиції кадру і фотографії. На додаток дітям буде викладено маркетинг і названі варіанти монетизації блогу.

В даному напрямку працюють такі табори як Uniclub City Camp Blogging і Прокачай себе для YouTube. Хоча основи ведення блогу або каналу на Ютубі зустрічаються і в програмах інших таборів.

Вартість зміни починається с 2 500 грн за 5 днів.

Музика і танці

Дітям, які не представляють свого життя без гри на музичному інструменті, підійде Rock Camp Day - профільний денний табір, розташований на лівому березі Києва. Учасники об'єднаються в рок-бенд, проведуть тренування і виступлять з фінальним концертом. У програму входить вибір назви і логотипу групи, музичні майстер-класи, фотосесія-косплей і робота в студії.

Навчитися танців або поліпшити свої навички пропонує табір SalsaBO Fantasy Camp. Діти зможуть зануритися в казкову атмосферу, вдосталь натренуватися, підучити іноземні мови і навіть підтягти вокал!

Ціни на музичні і танцювальні табори в Києві на зиму 2020 починаються від 1 900 грн за 4 дні.

Театр і творчість

Інтенсивні заняття з акторської майстерності та виступів на сцені пройдуть в дитячій театральній студії «Чорний квадратик». Протягом 5 днів діти братимуть участь у тренінгах, зніматимуть психологічні та тілесні затиски, вчитимуся працювати перед камерою, будуть розвивати уяву і увагу.

Схожа програма присутня в дитячому таборі «Будинок талантів: модельно-акторський інтенсив». Отримані на заняттях навички дадуть основу для майбутнього розвитку в модельному бізнесі або побудови акторської кар'єри.

Вартість в театральних і творчих таборах починається з 3 500 грн за 5 днів.

Ми перерахували далеко не всі денні табори в Києві, доступні на зиму 2019-2020. Всього на порталі понад 45 варіантів програм, які задовольнять будь-яким освітнім і фінансовим запитам. Замовляйте захоплюючі канікули для дитини прямо зараз!

Батькам на замітку - безліч варіантів цілодобового розміщення дітей пропонують табори розташовані під Києвом. Популярні напрямки і діапазон цін можна подивитися в статті: "Зимовий табір під Києвом. Що обрати на зимові канікули 2019-2020".

У статті були використані фотографії дитячих таборів: Dec Camp, Lessons Camp, Start Now!, Main Camp, Uniclub City Camp Blogging, Rock Camp Day, Будинок талантів: модельно-акторський інтенсив, HO-HO Production.

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Читайте також

Комментарии

Сторінка сформована 02:16:22
;