У Запорізькій області з 1 серпня відкривають дитячі табори

31.07.2020

Дорогі читачі, спішимо Вас порадувати — Запорізька область потрапила в регіон з "зеленим" рівнем епідемічної небезпеки, а це значить, що табори на узбережжі Азовського моря зможуть прийняти дітей на відпочинок вже з початку серпня.

Нещодавно ми писали про те, що в регіонах України будуть встановлені "зелений", "жовтий", "помаранчевий" та "червоний" рівень епідемічної небезпеки. Дитячим оздоровчим таборам дозволено працювати тільки в регіоні з "зеленим" і "жовтим" рівнем. Більш детально про це в нашій недавній статті.

Повернемося до головних новин на сьогодні! У Запорізькій області з 1 серпня відкриваються дитячі табори. Про це заявив глава обласного лабораторного центру Роман Терехов на черговому засіданні комісії з надзвичайних ситуацій у Запорізькій ОДА.

Терехов наголосив, що на сьогодні в Запорізькій області немає показань для посилення карантинних заходів. Запорізька область знаходиться в "зеленому" рівні епідемнебезпеки.

Попри те, що адаптивний карантин продовжений, дитячі табори в нашій області зможуть відкритися вже з 1 серпня. Також з 1 серпня дозволено проводити спортивні заходи.

Рівень може змінюватися в залежності від епідемічних показників, які вимірюються протягом п'яти днів (в разі встановлення помаранчевого рівня епідемічної небезпеки під час оздоровчої зміни в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку, робота такого закладу триває до кінця зазначеної зміни з дотриманням протиепідемічних заходів).

Попереду ще цілий місяць, пропонуємо ознайомитися з таборами в Запорізькій області.

 

Будемо тримати Вас в курсі актуальних новин у сфері дитячого відпочинку та туризму, підписуйтесь на наші соціальні мережі Instagram, FB і Telegram.

Матеріал підготовлений за інформацією новинного видання "Вся влада".

Читайте також: "Ура! Болгарія відкрила кордони для України"


Читайте також

Хочеш дізнаватися новини раніше за всіх?
Підпишись і отримуй свіжі новини про дитячий відпочинок

Хочеш дізнаватися першим про акції та новини дитячих таборів?
Підпишись на наш телеграм канал!

Комментарии

Сторінка сформована 21:19:18